Anasayfa Hakkimizda Tamamlanan Projeler Devameden Satis Haber Iletisim
 
1978 yılında Resmi inşaat işleriyle sektöre atılan firmamız Kamu kurum ve kuruluşlarında taahhütlerini yerine getirerek saygın bir isme sahip olmuştur. 1987 yılında ilave olarak Gencerler Kereste Fabrikasını kurarak imalat sektörüne de adım atmıştır.

1995 yılında Gencerler İnşaat Kereste San. Tic. Anonim Şirketi olarak kurulan firmamız Yalçın GENCER'in yönetim kurulu başkanlığı ve oğulları Umut GENCER ve Ufuk GENCER'in yönetim kurulu üyelikleriyle aile şirketi haline gelip, İzmir ve Kütahyada faaliyetlerine devam etmiştir. 2011 yılında ise büyümenin ve kurumsallığın getirdiği gerek üzerine Umut ve Ufuk GENCER yeni şirketleri GNCR İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.ni kurarak faaliyetlerine yeni bir ivme kazandırmışlardır


Misyonumuz

Toplam kalite standartları kapsamında tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak hizmeti sunmaya devam etmek ve hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır.


Vizyonumuz

İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek şirketimizin vizyonudur.
   
Site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyalller GNCR İNŞAAT tarafından sağlanmıştır. İzinsiz kullanılamaz. Copyright 2016. Her hakkı saklıdır.
 
 
Adres: Anadolu Cad. No:859/A Ataşehir Çiğli | izmir
Tel: 0 232 381 28 98 Faks: 0 232 381 28 99
Mail: info@gncr.com.tr